1. NEBİ BULUT

  Berlin den geldim, bir arkadaş tavsiye etmişti, istediğim aracı istediğim tarihte saatte havalimanı 2 de teslim ettiler. araç temiz ve bakımlı idi, kasko ve sigorta şartları gayet açık ve netti. teşekkür ederim 2020 temmuz ayında tekrar gelecegım.

 2. AYHAN K.

  Hollanda’dan izine geldim, yakinimin tavsiyesiyle Yuce rent a car’dan arac kiraladik. Araba temizdi kullanimi super isimizi gordu kesinlikle. Servisleride superdi, otogardan alip birakildik. Seneye yaz sezonunda kesinlikle gorusmek uzeri!

 3. GEZGİNLER GIDA

  Şirketimize 01 09 2019 tarihinden itibaren 3 adet fiat linea dizel kiraladık KDV dahil 2500 TL den bir başka firma sahibi arkadaşımızın tavsiyesi üzerine Yüce Filo Kiralama yı tercih etmiştik sizlerde bu firmadan Aylık Araç Kiralama hizmeti alabilirsiniz.

 4. EYÜP TEZGEL

  İnternetten Yorumların okuyarak bu firmadan Eylül ayı içinde 3 gün araç kiralaması yaptım. Ucuz olsun diye Fiat Linea Dizel tercih etmiştim, ellerinde o araçtan kalmadığı için bir üst grup aracı getirdiler ve fiyat farkı istemediler, havalimanı iç hatlarda direk aracı teslim aldım ve geri iade ettim, arac temiz bakımlı ve içi güzel kokuyordu. aracı getiren personelde bize antalya hakkında kısa bilgi verdi. Memnun kaldık sizlerede tavsiye ederim.

 5. ALİM GÜNTEK

  Antalya Rent A Car dan 3 gün dizel linea kiraladım kasım ayında günlük 125 TL den kdv dahil kredi kartı ile. memnun kaldım sizlere de tavsiye ederim.

Sizde Yazın...