Yuce Rent A Car Ucuz Araç Kiralama

Yuce Rent A Car Ucuz Araç Kiralama

Antalya ucuz araç kiralama konusunda geniş firma yelpazesine sahip olan bir bölge değildir. 2000 yılında kurulan Yüce Rent A Car, ekonomik fiyatlar ve kaliteli bir sürüş deneyimini sizlere sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti konusunda hassas davranan firmamız, müşterilerin isteklerine uygun araçları getirtebilmektedir. Yıllık,günlük ve aylık kiralama imkanı sunan firmamızda 5 bini aşkın araç modeli bulunmaktadır. Geniş araç yelpazesi ile Yüce Rent A Car Türkiye’nin 15. En sık tercih edilen araç kiralama firmalarından biri haline gelmiştir. Araç kiralamak için en az 21 yaşında olmalısınız. 21 yaşından küçük araç kullanıcıları, araç kiralayabilmek üzere “genç sürücü ücreti” ödemelidirler. İnternet sitemizden yapacağınız rezervasyonlarda, kiracı olarak firmamızın koşullarını kabul ettiğiniz varsayılır. Firmamız gezinizde fark yaratacak arabaları, seçenekleri ve fırsatları sizlere sağlayabilmek için ünlü markalar ile birlikte çalışmaktadır. Firmamız her yıl düzenlediği kampanyalardan faydalanarak hesaplı fiyatlara araç kiralayabilirsiniz. Firmamızın genel fiyat yelpazesine bakıldığında,astronomik rakamlardan uzak fiyatlar göze çarpacaktır. Fiyatlarımıza dahil olan hizmetlerimiz:

● Sınırsız Kilometre ( sınırsız km, Antalya ucuz araç kiralama hizmeti kapsamında komşu il veya eyaletler içinde teslim alınan arabalar için geçerlidir)

● Hasar sorumluluk sigortası:aracın parçalarına ve aksesuarlarına gelebilecek hasarların sorumluluğunu temin eder

● Mali sorumluluk sigortası: Yüce Rent A Car bu işlemde sizler ile seyahat etmekte olan her bireyin can güvenliğini sağlayabilmek üzere yolculuğunuz sırasında tüm sigortalarınzı karşılamaktadır.

● Hırsızlık sigortası: Aracın çalınması durumunda firmamız ödenmesi gerekli olan ücretleri karşılayacaktır

● Yerel vergiler: Araçlarınızın vergi takibi firmamız tarafndan yapılır ve vergilerin aksatılmadığından emin olunur

● Havalimanı ücretleri: Havalimanında araçların teslim edilecekleri valelerin ücetleri firma tarafından verilir

Kiralama Yaş Sınırlamaları

Çoğu araç kiralama firmasında, araç kiralayabilmek üzere 21 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Firmamız, 21 yaşın altındaki sürücülerden “genç sürücü ücreti” talep etmektedir. Aynı ücret 65 yaşın üzerindeki bireylerden de talep edilmektedir. Online rezervasyon sırasında yaş sınırlanamasından dolayı meydana gelebilecek fiyat değişiklikleri sizlere bildirilecektir. Daha üst kategoride yer alan araç gruplarında yaş sınırı artacaktır. Antalya ucuz araç kiralama hizmeti veren firmalar arasında Yüce Rent A Car, verdiği hizmetin kalitesi ve esnetilebilir prosedürleri ile sıkça tercih edilmektedir. Diğer firmalardan farklı olarak Yüce Rent A Car, genç sürücülerden astronomik rakamlar talep etmemektedir.Nerede ve ne zaman ekstra yardıma ihtiyacınız olursa müşteri ekibimiz gezinizde sizleri destekleyebilmek için yanınızda olacaktır. Müşterilerinin beğenilerini yakından takip eden firmamız, müşterilerini en iyi şekilde yönlendirir.